جلسات بررسی اثرات مولفه های تاثیرگذار در قیمت تمام شده محصولات

جلسات بررسی اثرات مولفه های تاثیرگذار در قیمت تمام شده محصولات

بسم الله الرحمن الرحیم

 

طبق نظر سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی مقرر گردید کار گروه های تخصصی برای محصولات مختلف  تشکیل شود، تا تمامی شرکت های تولید کننده گروه های یکسان محصولی ، به قیمت مطلوب و متعادل دست پیدا کنند. قیمتی که هم حقوق مصرف کننده در آن رعایت بشود و هم شرکت ها قادر باشند با هزینه های ناشی از تورم  و افزایش حقوق و دستمزد ، بهترین  بازدهی را داشته باشند.

در راستای اجرای این سیاست ، سینا دارو با توجه به گستردگی تولید محصولاتی که دارد در پنج گروه به عنوان دبیر گروه انتخاب گردید:

الف) قطره های استریل چشمی

ب) قطره های بینی و گوشی

ج) اسپری های بینی

د) قطره های منودوز

ه) پمادهای استریل چشمی .

 همچنین  در دو گروه :  پماد های جلدی و اسپری های تنفسی، جزء اعضای کمیسیون بررسی مؤلفه های تأثیرگذار در قیمت تمام شده قرار گرفت.

با دعوت از شرکت های تولیدی مختلف همچون راموفارمین، داروپخش، تولیددارو، رها، نوآوری زیست گویا، باختر بیوشیمی، فرآورده های تزریقی، جابرابن حیان، دنیای بهداشت، ایران آوندفر، کیش مدیفارم و ایران ناژو در روز شنبه مورخ 10/02/1401  از ساعت 11 الی 19 کار گروه های تخصصی در محل شرکت لابراتوارهای سینادارو برگزار شد و با هم فکری و هم نظری  شرکت های تولید کننده به توافق های مد نظر دست پیدا کردند.

 مهمترین قسمت این توافقات رسیدن به یک چارچوب قیمتی بابت هزینه های حقوق و دستمزد و سربار بود، که مدتها در سازمان غذا و دارو تغییر نکرده است.

 با اصلاح  مناسب و عادلانه این شاخص ها و با در نظر گرفتن تورم ، چارچوب مناسبی برای قیمت گذاری محصولات ارائه خواهد شد.

امید است با اخذ قیمت های مناسب از سازمان غذا و دارو بتوانیم ضامن تداوم تولید و خدمت رسانی باشیم.

 

 

 

 

اطلاعیه مهم:

شرکت لابراتوارهای سینادارو، در کیلومتر 15 جاده مخصوص تهران کرج مستقر می باشد و هیچگونه شعبه ای در سراسر کشور ندارد.