حضور تاثیر گذار سینادارو در پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما

حضور تاثیر گذار سینادارو در پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما

همزمان با برگزاری پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما آخرین محصولات دارویی شرکت سینا دارو معرفی شد.

در این نمایشگاه که با حضور بیش از 500 شرکت کننده فعال در صنعت دارویی اعم از ایرانی و خارجی برگزار شد، آخرین دستاوردهای دارویی، لوازم بسته بندی و ماشین آلات مربوطه در معرض دید علاقه مندان و بازدید کنندگان این نمایشگاه قرار گرفت که خوشبختانه شرکت سینا دارو نیز به عنوان یکی از بزرگترین و مهم ترین شرکت های دارویی کشور در این نمایشگاه به روال سنوات گذشته حضوری موثر و چشمگیری داشت.

غرفه سینادارو از جمله غرفه های پربازدید این نمایشگاه به شمار می رفت که در  ایام برگزاری نمایشگاه میزبان بازدید کنندگان و مدیران شرکت های داخلی و خارجی بود.

شرکت سینا دارو با در اختیار داشتن انحصار تولید و عرضه 26 قلم دارویی در میان 10 شرکت برتر دارویی قرار دارد، ضمن اینکه بیش از 80 درصد سهم بازار انواع قطره های چشمی و اسپری های دهانی و بینی کشور نیز در در انحصار شرکت سینا دارو است. علاوه بر این، محصولات شرکت سینا دارو در کشور های عراق و افغانستان نیز مورد استفاده قرار می گیرد و به زودی  کشورهای تاجیکستان، ازبکستان و سوریه نیز میزبان محصولات این شرکت خواهند بود.

نمایشگاه بین المللی ایران فارما 2019 به همت سندیکای صاحبان صنایع داروهای انسانی ایران و با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، سازمان غذا و دارو و فعالان حوزه تولید دارو و صنایع وابسته روز سه شنبه دوم مهر آغاز و تا  چهارم این ماه مصادف با روز جهانی داروساز درمصلی بزرگ امام خمینی برگزار گردید.

 

تصاویر بیشتر