گردهمایی چشم پزشکان استان گیلان - اردیبهشت 1397

گردهمایی چشم پزشکان استان گیلان - اردیبهشت 1397

شرکت لابراتوارهای سینادارو بیستم اردیبهشت ماه سال جاری میزبان130 تن از چشم پزشکان، داروسازان و مدیران شعب توزیع استان سرسبز گیلان بود. در ابتدا آقای هراتی مدیر بازاریابی و فروش سینادارو و مدیر اجرایی سمینار ضمن تشکر از حضور مدعوین دلایل و ضرورت‌های برگزاری این گونه همایش ها را همدلی بیشتر و ارتباط مستقیم سینادارو با متخصصین چشم، داروسازان و مدیران شعب توزیع که همانا همانند حلقه های یک زنجیر ناگسستنی است، عنوان کرد. سپس دکتر بهبودی ریاست انجمن چشم استان گیلان دیدگاه های تخصصی خود در خصوص قطره های سینگل دوز عنوان کرده و اعتماد جامعه پزشکی به شرکت سینادارو را بیان نمود.

دکتر یوردخانی نیز به عنوان یکی از برترین متخصص چشم در استان گیلان، در خصوص خشکی چشم سخنانی را ایراد نموده و ضمن تاکید بر مناسب بودن استفاده از قطره های بدون پرزرواتیو به علت عدم ایجاد آلودگی در چشم خصوصا پس از اعمال جراحی چشم، خاطر نشان کردند که قطره های سینگل دوز چشمی سینادارو از کیفیت مناسب برخودارند.

در ادامه دکتر واصفی، مدیر عامل شرکت سینادارو اهداف، چشم انداز و آرمان­های سیناداور را توصیف و از تولید محصولات جدید سینگل دوز در ماه های آتی خبر داد همچنین در خصوص طرح و توسعه شرکت سینادارو و موفقیت آن در زمینه پیشبرد ساختمان جدید با توجه به شرایط اقتصادی حاکم، قدرت سینادارو در بین شرکت های بورسی را به تصویر کشانده و رتبه شفافیت سینادارو را از رتبه 1 تا نهم در سال های اخیر عنوان کرد.

در پایان دکتر آل نبی، معاون توسعه و نوسازی سینادارو، به تشریح نحوه تولید قطره های سینگل دوز پرداخت و در خصوص طرح توسعه شرکت و تکنولوژی جدید سینادارو در تولید قطره های BFS توضیحاتی را ارائه نمود.

 

تصاویر گردهمایی چشم پزشکان استان گیلان