بازدید مدیرعامل و معاونین شرکت سرمایه گذاری خوارزمی از شرکت سینادارو
تاریخ خبر : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷ --- کد خبر ۱۲

مدیرعامل و معاونین شرکت سرمایه گذاری خوارزمی به همراه مهندس پیشرو، مدیرعامل بانک سینا، از خطوط تولید و پروژه در حال اجرای انتقال و توسعه شرکت لابراتوارهای سینادارو بازدید کردند.

در این بازدید 4 ساعته که در روز دوشنبه مورخ 17 آبان ماه 1395 صورت گرفت، مدیرعامل بانک سینا و مدیرعامل شرکت خوارزمی فرایند تولید اسپری تنفسی و بینی، قطره های استریل چشمی، پماد استریل چشمی و موضعی و آمپول را مورد توجه قرار دادند.

دکتر واصفی، مدیرعامل شرکت سینادارو، در این بازدید، به روز رسانی مستمر واحدهای موجود، افزایش بهره وری در خطوط تولید، نوسازی ماشین آلات و افزایش ظرفیت خطوط تولیدی را جزو آخرین دستاوردهای سینادارو برشمرد و افزود:
سرمایه اصلی شرکت نیروی انسانی متعهد ، شاداب و دارای احساس تعلق است که می تواند سایر داراییها را در جهت افزایش کارایی و بهره وری مورد استفاده قرار داده و خروجی آن داروهای قابل رقابت با  تولید کنندگان داخلی و خارجی و جلب اعتماد جوامع پزشکی تخصصی مرتبط  باشد.
در این بازدید طبقات مختلف ساختمان و استقرار واحدهای تولیدی ، اداری ، آزمایشگاه و انبارهای طرح انتقال و توسعه تشریح و پیشرفت فیزیکی ساختمان 67.5% اعلان گردید. ضمنا ویژگیهای اتاق تمیز متناسب با نیازهای بخشهای تولیدی که عملیات اجرایی آن آغاز گردیده است بدقت تشریح و زمانبندی متناسب با CPM پروژه مورد تبادل نظر قرار گرفت.

شرکت لابراتوارهای سینادارو یکی از اصلی ترین شرکتهای گروه سرمایه گذاری خوارزمی است که در سال 1346 تاسیس و از سال 1374 در بازار بورس ایران مشغول به فعالیت بوده و یکی از شفاف ترین شرکتهای بورسی است که جایگاه بسیار بالایی از بازدهی اقتصادی شرکتهای دارویی را به خود اختصاص داده است.

 

تصاویر بازدید مدیرعامل و معاونین شرکت سرمایه گذاری خوارزمی از شرکت سینادارو

 
ارسال نظر
نظرات تایید شده: 0 نظرات تایید نشده: 0
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی