مهندس مسعود احمدزاده به‌عنوان مدیرعامل شرکت سینا دارو منصوب شد 99/10/17

مهندس مسعود احمدزاده به‌عنوان مدیرعامل شرکت سینا دارو منصوب شد 99/10/17

مهندس مسعود احمدزاده به‌عنوان مدیرعامل شرکت سینا دارو منصوب شد

به گزارش روابط عمومی شرکت سینا دارو مهندس مسعود احمدزاده به‌عنوان مدیرعامل شرکت سینا دارو منصوب شد.

در آیین تودیع و معارفه آقایان  دکتر واصفی و مهندس احمدزاده که با حضور جناب آقای چراغی معاون شرکت ها و مجامع گروه سرمایه گذاری خوارزمی و همچنین اعضاء هیات مدیره شرکت سینا دارو در محل این شرکت برگزار گردید،آقای چراغی با قدردانی از زحمات بی وقفه جناب آقای دکتر واصفی وی را از مدیران برجسته ، خوشنام و تاثیرگذار صنعت داروی کشور خوانده و از اقدامات موثر وی در زمان تصدی مسئولیت مدیرعاملی شرکت سینا دارو تقدیر و تشکر کرد .

ایشان در ادامه با معرفی آقای مهندس احمد زاده عنوان نمود : احمدزاده از مدیران سخت کوش و اثرگذار کشور میباشد که با حضور وی به طور قطع  شاهد اثرات مثبت فراوان خصوصاً تکمیل طرح توسعه سینا دارو خواهیم بود .

در این جلسه آقای دکتر واصفی ضمن تشریح فعالیتهای انجام گرفته در زمان مسئولیت خود از همه همکاران که با تلاش بی وقفه خود باعث اعتلاء نام سینا دارو در صنعت داروی کشور گردیدند تقدیر و تشکر کرد و تاکید کرد : حضور مهندس احمدزاده قطعاً باعث جاری شدن خون تازه در رگهای سینا دارو گردیده و زمینه ساز افزایش سرعت و پیشرفت شرکت در صنعت دارو خواهد شد.

در ادامه این جلسه مهندس احمدزاده با ایراد مطالبی ، شرکت سینا دارو را یکی از بزرگترین و تاثیرگذارترین شرکتهای دارویی کشور خواند و از تلاشهای آقای دکتر واصفی و کلیه کارکنان تقدیر و تشکر نمود و در ادامه تاکید کرد که با روحیه کار تیمی و افزایش همکاری و هماهنگی در بین کلیه واحد های شرکت شاهد پیشرفت هرچه بیشتر سینا دارو خواهیم بود.

در انتهاء این جلسه اعضاء هیات مدیره سینا دارو با اهداء لوح تقدیر از زحمات چندین ساله دکتر محمد حسن واصفی تقدیر و تشکر کردند .

 

 

در ادامه به گزارش روابط عمومی سینا دارو مهندس احمدزاده با اخذ مدرک کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه علم و صنعت ایران و کارشناسی ارشد همین رشته از دانشگاه تربیت مدرس و همچنین متخصص در اتوماسیون صنعتی  سابقه مدیریت در صنایعی همچون خودرو ، نفت و گاز  را در کارنامه خود داشته و مسلط به زبان انگلیسی و آشنا به زبانهای آلمانی و فرانسه می باشد.

اطلاعیه مهم:

شرکت لابراتوارهای سینادارو، در کیلومتر 15 جاده مخصوص تهران کرج مستقر می باشد و هیچگونه شعبه ای در سراسر کشور ندارد.